Dekoracje świąteczne część pierwsza ;)

Witam serdecznie!
W dzisiejszym poście doczekaliśmy się w końcu zdjęć :). Nie będę zamęczać długimi opisami, ponieważ bolące, poparzone palce uniemożliwiają mi napisanie długich życiowych opowieści z jakimi rozszalałam się ostatnio ;). Przedstawiam część dekoracji :)


Choinka z piórek lub ze wstążki, 25 zł

Choinka ma ok. 40 cm wysokości i robi wrażenie ;). Solidne wykonana na styropianowym stożku. Idealna na prezent lub do dekoracji wnętrza. Nawet nie wyobrażacie sobie ile kur musiałam oskubać ;).Wianeczek z bombeczek, 160 zł

Wyjątkowy, niepowtarzalny wianek na drzwi lub do dekoracji wnętrza. Duży, średnica około 40 cm. W sklepach cena podobnych ale mniejszych wianków dochodzi nawet do 260 zł. Myślę, ze moja oferta to świetna okazja, to cudo naprawdę robi wrażenie ;).
Choineczki z szyszeczki, 14 zł

Słodkie choineczki :). Mają ok. 20 cm i zdjęcie nie oddaje ich uroku. Ozdobione perełkami lub koralikami.


Choineczka ze sznureczka i perełek, 17 zł

Choineczki z szyszeczki, choineczka ze sznureczka, wianeczek z bombeczek - kto wymyśla takie nazwy? :) Ta choineczka ma 20 cm wysokości, wykonana jest z grubego sznurka i małych perełek. 

Bomb(k)owe drzewko ;), 65 zł

Wysokość ok. 50 cm, niepowtarzalne, wyjątkowe, niespotykane... (5 godzin później...) urocze, przepiękne, oryginalne... ;). Cena w sklepach internetowych-  159 zł. Wybór zostawiam dla was ;).

Mam nadzieję, że dekoracje troszkę się wam spodobały. Na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż w rzeczywistości. Jutro zaprezentuje wianeczki z szyszeczki (ochhhh, znowu te rymowaneczki :)). To wszystko na dzisiaj, zapraszam jutro na kolejną porcję ozdób świątecznych!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.